Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Студенти РЕГІКа прийшли за допомогою | Газета 7 Днів

Студенти РЕГІКа прийшли за допомогою

16.04.2018 17:00
Переглядів:474

Сьогодні у кабінеті начальника управління і освіти Рівненської ОДА Григогрія Таргонського зібралися обурені студенти Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу та їх батьки.

Нагадаємо, що у закладі знову загострення проблеми з навчанням. До цього часу коледж очолював Едуард Гайдук, а нині, на посаді керівника закладу поновився його попередник – Петро Тадеєв, який є одним із засновників коледжу.

Студенти розповідають, що цьогоріч навчання проводилося у приміщенні МЕГУ на вул. Ст. Дем’янчука, а 25 березня договір оренди приміщення було розірвано і навчання припинилося та невідомо коли відновиться.

Обурені матері хотіли дізнатися про конкретні дії та почути відповіді на питання – чому загальмовано навчальний процес.

«Управління освіти і науки Рівненської ОДА підтримує вашу позицію. Діти мають отримувати освітні послуги! Люди стали заручниками особистих амбіцій окремих осіб. Якщо конфлікт не буде вичерпано, то буде втручатися влада. На 18 квітня вже запланована робоча зустріч співзасновників, яка проходитиме під головуванням заступника голови РОДА Світлани Богатирчук-Кривко», – підсумував обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

 За матеріалами прес-служби обласного управління освіти і науки

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Рівнянка

Та невже? А де були Таргонський та Богатирчук-Кривко, коли у вересні 2016 по-рейдерськи захоплювали коледж? І хтось скаже нарешті, хто такий Едуард Гайдук? Педагогічна спільнота щось такого не знає...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 10 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?