Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Кицька допомогла мені завагітніти | Газета 7 Днів

Кицька допомогла мені завагітніти

26.04.2018 10:12
Переглядів:1290

Робіть чай і вмощуйтесь зручніше, бо історія буде довгою і хорошою.

Пухнаста прямовуха шотландка кицюня Ліла з’явилась у моєму житті три роки тому. Я вийшла заміж і переїхала жити до чоловіка. В новій квартирі все нове, і в мене було відчуття, що мене відрізали від всього світу. З цієї причини через місяць я вирішила: хочу кицьку!

Знайшла її по оголошенню. Мені так не терпілося її забрати, що поїхала по неї пізно ввечері. Сильний вітер, злива. Маршруткою 25 хвилин до Рівного, потім на вулиці Макарова ще 30 хвилин шукала будинок. Змокла, бо не мала парасолі. Кицю сховала на груди під куртку. У тролейбусі вона вилазила, нявкала, дряпалась, а потім заспокоїлась, заснула і замуркотіла.

Як довго ми привчали Лілу ходити в лоточок! Міняли вміст і пшикали різними привабливими для цього діла ароматами, а вона все одно знайде інше місце. Улюбленим був килимок при вході в квартиру. Потім зрозуміли, що киця по двох справах в один лоточок не ходить. Наша принцеса дала знати, що їй потрібно два лоточки без наповнювача, і якщо не встигнеш до наступного разу помити – може сходити в куток.

Основними продуктами в раціоні нашої пушинки є варена печінка (свиняча або куряча) і курячі шлуночки. Котячий корм – лише на свято, як чує його аромат, то може одним поглядом з’їсти. Ще ми називаємо її гурманкою, бо дуже полюбляє сирі овочі: картоплю, капусту, шампіньйони, огірки. Влітку може з’їсти шматок кавуна.

Сім місяців я не могла завагітніти. Через це у мене був пригнічений настрій, не раз плакала. А в той час Ліла дуже любила спати в мене на животі, вона ніби відчувала мене. Коли ж я завагітніла, киця клала лапки на мій круглий животик. Можливо, це випадковість, та думаю, що наші улюбленці неспроста у нашому житті!

Тепер нашому синові рочок і три місяці. Якщо він йде в іншу кімнату і там десь випадково впаде, Ліла з будь-якої іншої кімнати летить до сина, моментально реагує на його плач.

Незабаром наша Ліла стане матусею. Оскільки свою вагітність я пов’язую з її допомогою, то не могла з нею вчинити жорстоко. Природа є природа, я не маю права позбавляти її можливості хоч раз стати мамою. Отож поповнення чекаємо наприкінці травня.

Моя Ліла з характером. Та як прийде, вмоститься на руках, почне муркотіти, виставить животик, щоб гладили, то всі депресії зникають. І всім бажаю мати такий антидепресант!

Танюша

Усіх, хто має вдома пухнастих антидепресантів і хоче їх побалувати смачненьким, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі. Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз. «Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

А суперприз – плед – абсолютному переможцеві конкурсу вручить депутат Рівнеради Тамара Тимощук.

Конкурс триває до 

30 червня. Переможців оголосимо у випуску газети від 12 липня. Детальні умови конкурсу можна дізнатися в газеті № 11 від 15 березня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?