Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

ПАТ «Рівнегаз» за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 мільйонів гривень | Газета 7 Днів

ПАТ «Рівнегаз» за останні 5 років інвестував у модернізацію газових мереж близько 50 мільйонів гривень

26.04.2018 12:23
Переглядів:288

Протягом 2012–2017 років ПАТ «Рівнегаз» інвестував у модернізацію систем газопостачання близько 50 млн грн, що перевищує обсяг фінансування 2006–2011 років майже у чотири рази.

У 2012–2017 роках спеціалісти газової компанії регіону замінили 25 км газопроводів, реконструювали понад 1500 ГРП/ШРП і будинкових регуляторів тиску, встановили 60 систем телеметрії у ГРП та ШРП, 1200 засобів дистанційної передачі показань лічильників газу і 120 засобів електрохімзахисту газопроводів.

Одним з найбільших інвестиційних проектів стала реконструкція 50 газорозподільних пунктів, з обсягом інвестування 12,5 млн грн, які були зведені ще в 60–70-х роках минулого століття.

В останні роки газовики використовують у своїй роботі сучасні матеріали та обладнання, новітні методи і технології. Придбано новітні прилади діагностики газопроводів, як-от детекторні витокошукачі метану, що дають можливість виявляти місця витоку газу дистанційно, на відстані до 30 метрів.

Застосування поліетиленових газопроводів дозволяє вдвічі збільшити термін експлуатації мереж, виключити витрати на антикорозійний захист і відновлення ізоляційного покриття. А використання регуляторів імпортного виробництва дає змогу підвищити надійність і зменшити витрати на їхню експлуатацію.

Впродовж 2006–2011 років робота газових компаній регіону була спрямована на підтримання газових мереж без їхньої модернізації та поліпшення експлуатаційних показників. Із 2012 року компанія переглянула стратегію розвитку і модернізації газорозподільних мереж.

Газовики Рівненщини розробили й подали на затвердження НКРЕКП плани розвитку ГРМ протягом 2018–2027 років на загальну суму понад 700 млн грн. 

У разі перегляду тарифу в бік збільшення та його затвердження держрегулятором це підвищить рівень надійності газопроводів, дасть змогу утримувати їх у належному стані, надавати клієнтам якісні послуги і створювати нові сервіси.

Наша довідка

Господарська діяльність з розподілу природного газу на території Рівненської області

Система газопостачання регіону – це близько 10 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство здійснює розподіл близько 500 млн кубометрів газу для 260 тис. побутових споживачів, майже 2600 промислових підприємств та інших суб’єктів господарювання.

Ольга ЗАЙЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?