Архів новин

Беззаперечна перемога «Солідарності» | Газета 7 Днів

Беззаперечна перемога «Солідарності»

03.05.2018 09:41
Переглядів:173

Кандидати від БПП не залишили своїм опонентам жодних шансів на виборах голів Шпанівської і Повчанської об’єднаних територіальних громад

Минулої неділі в області відбулися вибори у трьох об’єднаних територіальних громадах. У двох з них кандидати від БПП «Солідарність» на посади голів ОТГ, заручившись неймовірно високою підтримкою виборців, виявилися поза будь-якою конкуренцією.

Хороші результати на виборах до об’єднаних територіальних громад, що відбулися 29 квітня, представники «Солідарності» показали не лише на Рівненщині, а й в Україні загалом. Зокрема, кандидати, які висував Блок Петра Порошенка чи які йшли за його підтримки, перемогли у 26 з 40 громад, отримавши 235 депутатських мандатів.

– Висока довіра виборців, яку отримали висуванці від нашої партії, – зауважила в.о. голови Рівненської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка “Солідарність”» Інна Дмитренко, – цілком заслужена і закономірна. Про це свідчать результати виборів. Так, на виборах голови Шпанівської об’єднаної територіальної громади наш кандидат Микола Столярчук одержав понад 91 відсоток підтримки виборців, а в Повчанській ОТГ перемогла Інна Іванюк, за яку проголосували 81,5 відсотка виборців. Ми переконані, що люди зробили правильний вибір, бо обидва ці голови – висококваліфіковані управлінці, які зможуть розвивати громади, забезпечувати вищий рівень життя для їхніх мешканців.

Високі результати, які показали кандидати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», зі слів Інни Дмитренко, свідчать про те, що люди підтримують реформи децентралізації, яку ініціював Президент Петро Порошенко.

– Не останню роль тут, – наголосила в.о. голови Рівненської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка “Солідарність”», – відіграла системна і результативна робота обласної влади на чолі з головою облдержадміністрації Олексієм Муляренком, яка сприяє ефективному впровадженню реформи децентралізації. В області будують нові школи, відкривають дитсадки і ФАПи, ремонтують дороги і т.д. Все це відбувається великою мірою завдяки децентралізації.

А ще Інна Дмитренко наголосила на тому, що під час виборів не було значних порушень. І це, запевняє лідерка, радує особливо, бо партія «Блок Петра Порошенка “Солідарність”» виступає за чесні і прозорі вибори.

Пряма мова

Інна ІВАНЮК, переможець виборів на посаду голови Повчанської ОТГ: 

– До цього дня я йшла практично три роки. Коли вперше стала сільським головою, реформа децентралізації вже тривала. І буквально за півроку моєї каденції в Дубенському районі відбулися перші вибори у Привільненській ОТГ. Успішний приклад моїх колег із Привільного дав мені підстави повірити в реформу децентралізації. І те, наскільки швидко в їхній громаді відбувались якісні зміни, підштовхувало мене також рухатися в цьому напрямі. Працювати, шукати сусідні громади, з якими ми могли би разом втілювати цю реформу в життя. У 2017 році це стало можливим. Наша громада потрапила в перспективний план Рівненської області, а цього року в нас уже відбулися вибори. Думаю, що це дасть можливість нашій невеличкій громаді впровадити реальні зміни, щоб покращити життя її мешканців.

Микола СТОЛЯРЧУК, переможець виборів на посаду голови Шпанівської ОТГ:

– Передусім дякую тим небайдужим людям, які прийшли на вибори. Реформа децентралізації – це неминучий процес (я це усвідомив, щойно він почався). Тому ми також шукали шляхи, яким чином створити об’єднану територіальну громаду. Було прийнято рішення об’єднатися з Великожитинською сільською радою. Прекрасно розумію, що відбуваються дуже великі зміни, на місця віддається суттєвий фінансовий ресурс і розширені повноваження. Разом з тим, зростає і відповідальність територіальних громад. Вірю, що об’єднання громад стане хорошим поштовхом до розбудови для всіх їхніх мешканців.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?