Архів новин

Нова котяча історія почалася з драматичного фіналу старої | Газета 7 Днів

Нова котяча історія почалася з драматичного фіналу старої

03.05.2018 14:23
Переглядів:227

Свою розповідь про найкращу котячу маму й маленький клубочок щастя почну з того, що я дуже люблю котів і вони мене теж.

Ось і Мура стала нашою улюбленицею. З’явилась вона у нас через інтернет. В рубриці OLX «Віддам у хороші руки» якісь люди дуже просили її забрати. І ми не пошкодували, що зробили це.

Уже з першого дня киця стала в домі господарювати і виловила всіх мишей не тільки в нашому приватному господарстві, але й у сусідів. Та найголовнішим призначенням нашої Мури було материнство. Вона була найкращою котячою мамою. Мура народжувала нам тричі на рік гарних рижих котенят, бо до неї часто в гості заходив рижий кіт-тато. Нас виручав інтернет: котенят швидко розбирали.

Одного разу Мура народила котенят високо на горищі. Ми переживали, не знали, скільки їх і чи взагалі живі. Син зумів залізти на горище і знайшов трьох кошенят. Ми забрали їх у дім. Але при цьому помітили, що кішка була неспокійною. В чому справа? Підвечір вона принесла в зубах четверте кошеня, яке не помітив син. Як чудова матуся, вона не змогла залишити його самого. Ось така вона, наша Мура, була…

Була, тому що, коли я писала цю розповідь і збиралася нести лист до редакції, нашу кицьку збила машина. Це був шок для всіх нас. Котенят напередодні роздали, а маму не вберегли. Ситуацію треба було виправляти. І почався активний пошук нового котика.

Колега по роботі пригадала, що в під’їзді одного з будинків у Рівному вона бачила кицьку з котенятами. Я відразу поїхала туди і знайшла їх. Серед чотирьох котеняток мені сподобався чорно-білий котик, якого я забрала додому. І почалася нова котяча історія. Малюк, як ми його назвали, став нашою маленькою дитинкою. У місяць життя – такий у нього зараз вік – він любить гратися, спати і їсти (поки що лише молочко). Зовсім не вередливий, не нявкучий, як це буває з маленькими кошенятами, а дуже розумний. Уже за тиждень він навчився ходити на лоток.

Малюк полегшив нам біль утрати, хоча Муру ми не забудемо ніколи. Малюк – наш маленький клубочок щастя. І, напевно, буде наймолодшим учасником конкурсу «Кіт-воркіт». Любіть своїх котиків.

З любов’ю до котів Ольга КОВАЛЬОВА

 

Усіх, хто має вдома пухнастих антидепресантів і хоче їх побалувати смачненьким, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі. Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз. «Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

А суперприз – плед – абсолютному переможцеві конкурсу вручить депутат Рівнеради Тамара Тимощук.

Конкурс триває до 30 червня. Переможців оголосимо у випуску газети від 12 липня. Детальні умови конкурсу можна дізнатися в газеті № 11 від 

15 березня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 11 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?