Архів новин

Баскетбольний тріумф міських депутатів | Газета 7 Днів

Баскетбольний тріумф міських депутатів

08.05.2018 08:48
Переглядів:442

Несподівано проявилися спортивні задатки деяких депутатів Рівненської міської ради, які успішно змагаються на спартакіаді серед депутатів місцевих рад Рівненщини.

Особливо показовим у цьому плані став турнір з баскетболу, в якому міські обранці з Рівного стали переможцями. Тріумфальним виступом баскетбольної дружини Рівнеради вражений навіть її капітан Святослав Стельмащук:

– Я приємно здивований такій грі нашої команди. Ми тренувалися лише раз, але результат просто неймовірний. Сергій Васильчук, Сергій Паладійчук, Олег Дзецько, Петро Пожарський, Олександр Нестерук, Андрій Кузьмич, Віталій Павелків, Анатолій Лащук, ну і, звісно, я та Олександр Курсик показали чудову гру.

Депутати Рівнеради спершу з мінімальною перевагою здолали колег із Рівненського району, пізніше здобули переконливу перемогу над командою обласної ради, а у фіналі впевнено переграли суперників із Сарненської райради (18:8). І в усіх трьох матчах фактично з першої до останньої хвилини поєдинку на баскетбольному майданчику провели Святослав Стельмащук і Андрій Кузьмич, які утвердилися в статусі лідерів команди.

 – Цього року баскетбол вперше введений у програму спартакіади,– каже Андрій Кузьмич.– Отож тішить те, що ми – перші чемпіони в цьому виді спорту. Та прикро, що змагань з баскетболу не буде (подейкують, що їх введуть тільки з наступного року) на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. Хтозна, може, нам і там усміхнулася б Фортуна? 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?