Архів новин

Долі дітей вирішуються в судах | Газета 7 Днів

Долі дітей вирішуються в судах

10.05.2018 10:27
Переглядів:249

За рік у Рівному до суду направлено дев’ять позовних заяв про позбавлення батьківських прав, і за цей же час працівники служби у справах дітей брали участь у судових засіданнях щодо усиновлення громадянами України 16 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Отже, не все так погано у цій справі.

Сімей, готових взяти під опіку навіть чужу дитину, більше, ніж тих, які своїх дітей покидають.

За минулий рік міська служба у справах дітей надала статус дитини-сироти і дитини, позбавленої батьківського піклування, 25 рівненським дітям. До обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей було направлено дев’ятеро малюків. Направляли їх туди тимчасово, доки не вирішиться їхня доля. 

А ось до інтернатних закладів області дітей не направляли. Бо їх вдається влаштовувати в сім’ї. Начальник міської служби у справах дітей Андрій Міщеня, який оприлюднив ці факти на засіданні міськвиконкому, вважає, що це хороша тенденція. Адже навіть найбідніша сім’я для дитини краща за найбагатший інтернат. 

Станом на початок року на обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради перебувало 202 дитини-сироти та позбавлені батьківського піклування. З них 95% влаштовано в сімейні форми виховання, зокрема: 172 дитини – у сім’ї опікунів та піклувальників; 18 – у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу; 2 дітей перебувають на тимчасовому влаштуванні в сім’ях родичів.

У державних закладах навчаються і виховуються 10 дітей.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?