Архів новин

Доступними ліками користується більш як 130 тисяч рівнян | Газета 7 Днів

Доступними ліками користується більш як 130 тисяч рівнян

10.05.2018 14:30
Переглядів:269

У реалізації урядової програми «Доступні ліки», яка стартувала торік у квітні, беруть участь близько 80 аптек міста.

Упродовж цього часу безкоштовно або з невеликою доплатою медикаменти від бронхіальної астми, цукрового діабету 2-го типу і серцево-судинних захворювань отримують понад 130 тисяч мешканців Рівного.

– На початку лютого Міністерство охорони здоров’я України затвердило новий реєстр препаратів «Доступних ліків»,– зауважив на засіданні міськвиконкому начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.– Це вже третій реєстр від початку дії програми. До оновленого реєстру ліків увійшло 239 препаратів 48 виробників, з яких 18 – українські і 30 – іноземні. Перелік цих медикаментів є в кожному лікувальному закладі Рівного, дільничних і сімейних лікарів, кардіологів, ендокринологів і пульмонологів. Доступні ліки передбачені як для дорослих, так і для дітей.

 Медична субвенція для Рівного на реалізацію програми «Доступні ліки» цього року становить 9 мільйонів 288 тисяч 400 гривень, що на 4 мільйони 200 тисяч 900 гривень більше, ніж торік.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?