Архів новин

Концерт заради здорового житя дитини | Газета 7 Днів

Концерт заради здорового житя дитини

15.05.2018 16:18
Переглядів:332

17 травня в МБК відбудеться благодійний концерт "Весняний калейдоскоп". 

В благодійному концерті візьмуть участь оркестр ''Наспів'', зразкові ансамблі танцю ''Джерельце'' та ''Полісяночка'', заслужений ансамбль танцю України ''Полісянка'', тріо ''Лісова пісня'' та ''Ярина'', естрадний хор ''Фантазія'' та інші провідні артисти міста! 

Міський Будинок Культури - це не звичайні цегляні стіни комунального закладу, де відбуваються якісь заходи... Це ще сотні небайдужих сердець, які б'ються в унісон, коли у двері стукає біда...

Донечка ударника оркестру ''Наспів'' Рівненського МБК Павла Бондаренка має рідкісне захворювання муковісцидоз. Лікування такої хвороби потребує великих коштів. Батьки Марійки всі свої зусилля вкладають в одну мету – діяти заради того щоб дитина дихала вільно. З цією метою і Рівненський МБК вже втретє долучається до доброї справи і закликає усіх не бути байдужими. 
Тож, 17 травня о 19:00 запрошуємо вас прийти на Благодійний концерт оркестру ''Наспів'' за участі зразкових ансамблів танцю ''Джерельце'' та ''Полісяночка'', заслуженого ансамблю танцю України ''Полісянка'', тріо ''Лісова пісня'' та ''Ярина'', естрадного хору ''Фантазія'' та інші провідні артисти міста! 
Ми вас чекаємо! Бо лише в єднанні наша сила!
Довідки за тел. 43-93-38

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 13 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?