Архів новин

Дорога на вищому рівні | Газета 7 Днів

Дорога на вищому рівні

16.05.2018 09:24
Переглядів:419

Відновлено роботи з масштабної реконструкції дороги на вулиці Романа Шухевича, що почалися наприкінці минулого року і були припинені з настанням морозів.

З кожним днем обриси капітально відремонтованої дороги вимальовуються все чіткіше. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, вона робиться «на вищому рівні». І це вже стає очевидно. Після завершення укладання бруківки на тротуарах і велодоріжках ремонтники будівельної компанії «Будальянс груп», що виграла тендер на виконання цього глобального у масштабах міста проекту, мають покласти остаточний шар асфальту на дорозі і зробити заїзди у двори.

 Триває також капітальний ремонт вулиці Князя Володимира (на відтинку від вулиці Сковороди до залізничних мостів). Крім того, чотири бригади в місті займаються ямковим ремонтом, щоб привести в належний стан міські шляхопроводи. Вони частково відремонтують Вербову, Теліги, Студентську та інші вулиці.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?