Архів новин

У діагностичному центрі розвивають телемедицину | Газета 7 Днів

У діагностичному центрі розвивають телемедицину

16.05.2018 14:53
Переглядів:303

Технології не стоять на місці, тому якісна високопрофесійна медична діагностика стає доступною для всіх мешканців Рівненщини. Незалежно від місця проживання та відстані до обласного центру. Це один із стратегічних напрямків розвитку Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука. Саме тому разом з іншими важливими напрямками розвиваємо телемедицину та виїзну діагностику у найвіддаленіших селах Рівненської області.

Нещодавно відкритий сучасний центр телемедицини в центрі використовують не тільки для контактів з провідними українськими та закордонними й медичними закладами, а й для покращення якості і повноти виїзної діагностики наших бригад в селах та селищах Рівненщини.

- Під час приїзду групи наших лікарів у сільські заклади первинної ланки (ФАПи та амбулаторії), вони не тільки здійснюють діагностику місцевих пацієнтів, а й засобами телемедицини долучають до роботи всіх необхідних спеціалістів діагностичного центру.  Як наслідок - пацієнтам без нагальної необхідності непотрібно їхати до обласного центру, а всім профільним лікарям центру не треба проводити багато часу у відрядженнях, - зауважив головний лікар закладу Роман Шустик.

Такий підхід не тільки спрощує доступ до якісної медицини пацієнтам, а й дозволяє ефективніше використовувати робочий час лікарів. А отже більше мешканців області отримають якісне лікування.

- У травні цього року наші лікарі вже провели успішні консультації пацієнтів за допомогою центру телемедицини під час виїзного прийому в одному з сіл Рівненської області, - зауважив керівник центру телемедицини Рівненського обласного діагностичного центру Ігор Гашинський (на фото). – Наш комплекс дозволяє робити це зручно і швидко, адже він повністю мобільний і готовий до роботи за кілька хвилин. Така мобільність дуже важлива для роботи в сільській місцевості. Адже головною метою реформи медичної галузі в Україні є поліпшення здоров’я населення завдяки забезпеченню рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості. Ефективне використання телемедицини в таких випадках підтверджує і міжнародний досвід.

А загалом метою виїзної роботи центру є надання високоспеціалізованої, кваліфікованої комплексної медичної допомоги у медичних закладах первинного рівня, відбір пацієнтів для подальшого обстеження та лікування в медичних закладах третинного рівня.

Бригади формуються за узгодженням  з головними лікарями амбулаторій, враховується також рівень захворюваності на дільниці,  диспансерні групи по серцево-судинні захворювання, захворюванням молочної залози, щитоподібної залози, жовчнокам’яної хвороби, сечокам’яної хвороби, репродуктивному здоров’ю.

Менш ніж за три роки наші бригади здійснили 83 виїзди в райони області.  Під час яких провели 10266 обстежень, з них 6,3 відсотків обстежень дітей до 17 років. Патологія виявлена у 89 відсотках випадків, вперше - 39 відсотках випадків.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 18 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?