Архів новин

У Рівненському ЦНАПІ будують плани на літо | Газета 7 Днів

У Рівненському ЦНАПІ будують плани на літо

16.05.2018 10:26
Переглядів:273

Тут відбулася гра-квест «На власні очі: мандруємо Рівненщиною». Міжнародний день сім’ї – найкращий час для планування сімейного дозвілля. Цього дня управління культури і туризму ОДА та Рівненський центр надання адміністративних послуг спільно презентували гру-квест «На власні очі».

Унікальний проект започаткований для того, аби мешканці та гості області звернули увагу на ті історико-культурні об’єкти, які знаходяться на території Рівненщини. Поки що їх 32, але надалі список пам’яток буде поповнятися, обіцяють організатори.

Для того, щоб взяти участь у квесті, потрібно зареєструватися на сайті travel-passport.com.ua, а далі – подорожувати, не забуваючи фотографуватися на тлі історичних об’єктів. Найактивніших мандрівників чекають подарунки.

 

Більш детальну інформацію про гру та туристичні об’єкти Рівненщини можна отримати на веб-ресурсах rivne.travel та travel-passport.com.ua.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 12 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?