Архів новин

Ходоки прийшли на сесію Рівнеради після обіду | Газета 7 Днів

Ходоки прийшли на сесію Рівнеради після обіду

17.05.2018 13:01
Переглядів:387

Більшість із людей, які прийшли на сесію Рівнеради зі своїми зверненнями,– «професійні ходоки», які не пропускають практично жодного пленарного засідання і приходять на сесію з одними і тими ж проблемами.

Здебільшого по них прийнято рішення, але ходоків вони не влаштовують. Як-от у ситуації із ринком «Моріон» чи у справі про надання поза чергою житла для мешканки одного з гуртожитків Рівного.

Втім, сьогодні Рівнерада заслухала й кілька нових звернень. Зокрема, мешканці будинку № 14 на вулиці Чорновола поскаржились на кафе «Туман», яке працює на першому поверсі цього дому та обкурює людей кальяном. Скаржники нарікали, що кафе порушує режим роботи і хоча має працювати до 22.00, та часто зачиняється пізніше.

Міський голова Володимир Хомко доручив голові постійної комісії Рівнеради Роману Стасюку створити для розгляду цієї проблеми тимчасову контрольну комісію з числа міських депутатів.

Прийшли зі своїми проблемами на сесію і мешканці з вулиці Теліги, 29. У цьому маленькому будиночку всього 7 квартир, і він 50 років не ремонтувався,– нарікають мешканці. Єдине, що зробив для них жек,– це ремонт покрівлі. Володимир Хомко порадив мешканцям цього дому вивчити законодавство у сфері житла і створити управлінську компанію чи ОСББ та призначив ініціаторам зустріч для надання необхідних роз’яснень.

 Всього сесія заслухала півдесятка звернень, а далі повернулась до розгляду питань порядку денного.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 8 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?