Архів новин

По звіту Віталія Германа рішення не прийняли | Газета 7 Днів

По звіту Віталія Германа рішення не прийняли

17.05.2018 15:41
Переглядів:787

А все тому, що депутати просто не досиділи до завершення сесії чи, точніше, не повернулися в зал після перерви, оголошеної для прийняття рішень у постійних комісіях.

Питання про звіт заступника міського голови Віталія Германа було останнім у порядку денному сесії Рівнеради. Власне, сам звіт тривав недовго. Віталій Герман переважно відповідав на запитання депутата Олександра Чубая, який і був ініціатором такого звіту, а також на звинувачення начальника обласного управління ДАБК Ігоря Мічуди. Останній назвав офісне приміщення на Лермонтова, 6, де розташовані підпорядковані Віталію Герману управління, «клубом по інтересах».

За настроями в залі було очевидно, що більшість депутатів не погодились із такою оцінкою роботи Віталія Германа. Святослав Євтушенко характеризував його справи так: «Хто працює, того й поганяють». Міський голова Володимир Хомко зауважив: «Очевидно, що Герман зробив більше, ніж його попередники за вісім років. Я вважаю, треба дати йому можливість працювати далі».

Олександр Курсик: «Він створив хорошу команду».

Людмила Туровська: «Нарешті у нас запрацювала архітектурно-будівельна рада, в якій засідають не три-чотири архітектори, а мінімум 50 чоловік, включаючи громадськість і журналістів. У нас є відкрита можливість зрозуміти, що і де в місті буде будуватися».

 Зрештою міський голова припинив обговорення. Але до прийняття рішення по звіту не дійшло. Олександр Чубай наполіг, щоб перед цим зібралися і прийняли свої рішення постійні комісії Рівнеради. Депутати розійшлися на перерву, щоб засідати в тих комісіях, але до фінішу не дотягнули…

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?