Архів новин

Великі проблеми маленької громади | Газета 7 Днів

Великі проблеми маленької громади

17.05.2018 12:32
Переглядів:254

Написати в газету мене спонукала маленька стаття «Добродійники утеплили пенсіонерам помешкання», вміщена в газеті «7 днів» у номері за 19 квітня цього року. Ми, засновники об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Рута», щиро пораділи за мешканців багатоповерхівки на вулиці Гетьмана Полуботка, яких доля звела з такими добрими сусідами. Бо наші виявилися не такими.

ОСББ «Рута», яке налічує шість квартир в одному цокольному приміщенні, створене 2009 року. Нашому будинку вже 90, а середній вік його мешканців – 65 років. Проте за суттєвої допомоги міської ради, і зокрема міського голови Володимира Євгеновича Хомка, у нас проведено капремонт будинку. Ще 2011 року виготовлений проект землеустрою прибудинкової території.

Як ви зрозуміли, ОСББ «Рута» – нечисленне. Враховуючи вкрай обмежену фінансову спроможність мешканців, ми працюємо без штатних працівників, в тому числі й без бухгалтера. На безоплатній основі консультативну допомогу надає нам Рада голів ОСББ міста Рівного, зокрема її секретар Галина Похильчук, за що ми їй щиро вдячні.

Цокольне приміщення в нашому будинку торік придбало Товариство з обмеженою відповідальністю «Бепас Енерго». Щиро кажучи, ми сподівались на плідну співпрацю із цим товариством і допомогу для ОСББ з боку фахівців цієї потужної організації. Проте наші сподівання виявились марними.

Навіть внески на утримання будинку та прибудинкової території не сплачуються. «Бепас Енерго» також не відшкодовує частину вартості проекту землеустрою, хоча банківські реквізити та копії документів, згідно з якими оплачувався проект землеустрою, були надіслані на адресу цієї організації. Міське управління комунальним майном, куди ми кинулися по допомогу, відповіло: «Радимо звернутися з проектом угоди про утримання будинку та спільне користування прилеглою територією безпосередньо до ТзОВ “Бепас Енерго”». Хоча згідно зі статутом ОСББ сплата членських внесків не передбачає укладання угод між співвласниками. Тому судитися з тим недобросовісним ТзОВ не виходить. Ми не можемо собі дозволити оплачувати послуги юристів через обмеженість у коштах.

Ось такі великі проблеми виникли в нашого маленького ОСББ. 

Діна ФЕЩЕНКО,

голова ОСББ «Рута»

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?