Нічийний «Верес» – шостий | Газета 7 Днів

Нічийний «Верес» – шостий

20.05.2018 20:13
Переглядів:170
Свій останній матч у нинішньому чемпіонаті Прем'єр-ліги рівненський «Верес» зіграв на львівському стадіоні «України» з ФК «Маріуполь». Щоправда, ця зустріч для обох команд турнірного значення вже не мав. «Маріуполь» завчасно «забронював» за собою п'яте місце у нашому чемпіонаті та путівку до другого етапу кваліфікації Ліги Європи, а «Верес» з 9-матчевою серією без перемог залишився шостим.

Тим не менше, підопічні Андрія Демченка у цьому матчі були близькі до першої (і єдиної) перемоги. На 61-ій хвилині Денис Кожанов зумів переграти воротаря суперників Євгена Гальчука. Але «вересівці» не змогли втримати мінімальну перевагу – на 80-й хвилині Сергій Болбат прорвався по флангу і дав ідеальний пас Діденко, який незадовго до того вийшов на заміну. І Олександр безперешкодно відправив м'яч у практично незахищені ворота.

Спроби «Вереса» організувати фінальний штурм обірвалася після видалення Сергія Сімініна, який отримав на 87-й хвилині другу жовту картку. Отож, 1:1 - чотирнадцята нічия рівненського клубу.