Архів новин

МПК "Текстильник" запрошує | Газета 7 Днів

МПК "Текстильник" запрошує

21.05.2018 13:44
Переглядів:599

МПК "Текстильник" запрошує

24 травня о 18.30 на звітний концерт за участю зразкового ансамблю танцю "Діалог", народного ансамблю танцю "Dia-dance" та народного театру живих скульптур "Галатея". Та переглянути казкове шоу "Дюймовочка   4 та 5 червня о 10 годині. 

Цього року Зразковій студії "Ладоньки" виповнюється 35 років і саме 1 червня на день захисту дітей кожного року студія дарує свято діткам, а яке свято без казки? Тож дорогі маленькі рівняни та студійці "Ладоньок" всіх поколінь, дорослі хто закоханий в казку запрошуємо вас на казкове шоу "Дюймовочка", яке відбудеться 4 та 5 червня о 10 годині МПК "Текстильник"

Казка «Дюймовочка » – це чарівна історія про одвічне протистояння добра і зла.
«Дюймовочка» чудова казка, сповнена цікавих , захоплюючих пригод крихітної дівчинки , що з’явилася на світ з прекрасної квітки . Вона ніжна і красива , і в той же час смілива та відважна. 
Вона гідно переноситьусі випробуванння, поки знаходиться серед жаб, жучків і мишей. Але за це Дюймовочку чекає справедлива нагорода - щасливе безтурботне життя в царстві ельфів.

***

24 травня о 18.30 у приміщенні міського палацу культури відбудеться звітний концерт за участю зразкового ансамблю танцю "Діалог", народного ансамблю танцю "Dia-dance" та народного театру живих скульптур "Галатея"! Ми щиро запрошуємо усіх рівнян та гостей міста на дивовижне та казкове дійство.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 14 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?