Архів новин

Рівненський «Верес» знову рівненський! | Газета 7 Днів

Рівненський «Верес» знову рівненський!

22.05.2018 10:09
Переглядів:957

Не встигли прихильники рівненського «Вереса» порадіти шостому місцю своєї команди у дебютному сезоні української прем’єр-ліги, як наступного дня їх чекав неприємний сюрприз. Власне, у середовищі людей добре обізнаних у навколофутбольних перипетіях, це не стало сюрпризом. Навпаки – давно очікуваною подією: «Верес» з де-факто став де-юре львівською командою. 

Президент (читай  - власник) «рівненської» команди Богдан Копитко оприлюднив лист, у якому констатуючи успіхи «Вереса», проте зазначив:

– Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому.

Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу «Верес» до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській Прем`єр-Лізі, буде перейменована на Футбольний клуб «Львів».

Далі, по доброті душевній, власник «ЛІМО» дякує уболівальникам за співпрацю і додає: «Переконаний, «Верес» продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу».

Можливо, так і трапиться. Але якщо громадська спілка «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» виставить свою команду на всеукраїнських змаганнях, то це буде лише у другій лізі..

Виникає маса запитань перш за все до президента громадської спілки Олексія Хахльова, щодо можливого функціонування команди: на яких стадіонах вона гратиме (адже питання реконструкції «Авангарду» з порядку денного не знімається?), кого закличуть під знамена нової-старої команди (знову наїдуть другосортні заробітчани чи все ж таки зможуть отримати шанс футболісти з Рівненщини). І головне – фінансування… Знову будуть завчені тези штибу «Ми разом створимо казку»? І знову клуб піде до депутатів з прохання фінансової допомоги для підтримки «рівненської «Барселони?»

Власне, запитань дуже багато. В ефірі одного з місцевих телеканалів віце-президент громадської спілки переконував, що нічого не змінилося, але у це мало вірилося. Може, президент і головний «казкар» рівненського клубу Олексій Хахльов найближчим часом розставить всі крапки над відомою літерою? А то не хочеться, щоб збулася інша казочка – авторства Олександра Пушкіна – про золоту рибку…

 

 

уболівальник рівненського футболу з 38-річним стажем

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?