Архів новин

30 тисяч нових пацієнтів звернулися до діагностичного центру | Газета 7 Днів

30 тисяч нових пацієнтів звернулися до діагностичного центру

23.05.2018 11:39
Переглядів:276

У 2017 році пацієнти з усієї Рінвенщини відвідали обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука понад 207 тисяч разів. З них 44 відсотки –  мешканці районів області, 33 відсотки –  проживають у сільській місцевості. Торік до центру звернулися понад 30 тисяч нових пацієнтів, які вперше вирішили лікуватися саме у цьому медичному закладі. Ці цифри – лише один з показників щорічної динаміки росту довіри до закладу серед пацієнтів. У 2015 році діагностичний відвідали на 59 відсотків більше пацієнтів, ніж планували у закладі, у 2016 – 66 відсотків, у 2017 – 65. 

  Коли люди шукають якісну і доступну діагностику та фахове лікування, то обирають рівненський діагностичний центр. Щоденно заклад відвідує понад 900 пацієнтів. На одне відвідування припадає 2,3 різноманітних обстежень та 2,2 лабораторних досліджень. Високий рівень діагностики у нашому центрі відзначають і у інших областях України. Так 9 відсотків наших пацієнтів у 2017 році є жителями інших областей, –  зауважив головний лікар закладу Роман Шустик. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 8 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?