Архів новин

Поліцейські «робили гроші» прямо на робочому місці | Газета 7 Днів

Поліцейські «робили гроші» прямо на робочому місці

24.05.2018 09:28
Переглядів:917

Якщо називати речі сучасним сленгом, то вони майнили криптовалюту. Співробітники відділу зв’язку та телекомунікацій Головного управління поліції Рівненщини займалися видобуванням і продажем криптовалют і в робочий час, і на робочому місці.

Працююче обладнання для майнингу виявили співробітники департаменту внутрішньої безпеки в квітні цього року. У своїх колег правоохоронці вилучили два дерев’яні каркаси, на яких розміщувалося 8 відеокарт, 6 блоків живлення, 2 жорсткі диски, материнська плата і системний блок. Суд уже виніс рішення про арешт вилученого майна. Триває слідство. Як розповіла речник департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України Олеся Орлова, поки триває слідство, правоохоронці, яких підозрюють у видобуванні криптовалюти на робочому місці, далі виконують свої обов’язки. Адже це злочин, який не потребує суворого запобіжного заходу. Поки що встановлено причетність до злочину двох співробітників, це рядові службовці. 

В ході слідства буде доведено причетність чи непричетність до справи інших співробітників. За словами Олесі Орлової, проблема полягає насамперед у тому, що законодавство щодо криптовалют у нас недосконале. Тому люди, які цим займаються, навіть не вбачають у своїх діях якогось злочину, адже вони використовували власну техніку. Хоча вони визнають, що користувалися службовою електроенергією. 

І саме велика її перевитрата стала поштовхом для виявлення та розслідування тіньової діяльності поліцейських айтішників.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?