Архів новин

«Лебедине озеро» для рівнян | Газета 7 Днів

«Лебедине озеро» для рівнян

29.05.2018 12:47
Переглядів:348

«Лебедине озеро» для рівнян

27 травня у Глядацькій залі ввечері відбувся показ відомого балету на 3 дії. Презентувала розкішний балет «Лебедине озеро» Львівська Національна Опера. 

Головні ролі виконували заслужена артистка України, прима-балерина Київської Національної Опери Ольга Кіф’як та заслужений артист України, провідний соліст балету Львівської Національної Опери Євгеній Свєтліца. Постановка була здійснена ще у 1995 році балетместром Анатолієм Шекерою. В основі – культова історія, давня німецька казка про молодого принца Зігфріда, полюбив принцесу з сусіднього королівства, Одетт. Але дівчина виявилася зачарована завдяки підступам злого чаклуна Ротбарта, і перетворилася в лебедя — тільки в відображенні місячного світла на воді вона може знову приймати людську подобу. Тільки щира любов, честь і відвага допоможуть принцу перемогти прокляття, щоб закохані знову опинилися разом!

Що відбувалося на сцені МБК у недільний вечір словами описати складно. Це більше 40 артистів на сцені, детально пророблена хореографія, унікальні образи, декорації та світлові спецефекти. У трьох актах балету чергувалися реальні та фантастичні картини, а емоції артистів  кохання і радість, гнів істрах, добро і зло, передавались на стільки проникливо у кожному русі, що неможливо було відірвати погляд. Одна з найвідоміших робіт П.Чайковського в об’єднанні з сучасним мистецтвом балету зібрали у Будинку культури аншлаг і захопили кожного глядача з першої до останньої хвилини.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?