Архів новин

Чи бути Палацу спорту в Рівному? | Газета 7 Днів

Чи бути Палацу спорту в Рівному?

31.05.2018 14:49
Переглядів:635

Про це нещодавно говорили в Києві. На розсуд Комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету на будівництво палаців спорту свої проекти представили 11 українських міст. Про це повідомляє сайт ФБУ.

 Комісія засідала протягом кількох годин в Міністерстві молоді та спорту України. За цей час були розглянуті усі 11 проектів. На нові зали крім Рівного претендують Вінниця, Боратинська ОТГ (Волинської області), Гребінка, Кремінна (Луганської області), Львів, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Черавоноград (Львівської області) та Черкаси.

У бюджеті 2018-го року передбачено 150 мільйонів гривень на будівництво та реконструкцію спортивних арен в Україні. Абсолютно усі проекти спортивних залів, які  розглядалися комісією багатофункціональні, однак кожен з них має можливість приймати баскетбольні матчі найвищого рівня.

   Оцінювання об’єктів відбувалось по основним критеріям відповідно до постанови КМУ. Однією з основних вимог до проектів була мінімальна кількість глядацьких місць кожної з арен, яка складає 2500 уболівальників, що у перспективі дасть можливість українським клубам брати участь у Єврокубках.

    Остаточне рішення щодо міст, які отримають державну субвенцію буде прийнято комісією протягом найближчих трьох днів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?