Архів новин

Ліла стала мамою | Газета 7 Днів

Ліла стала мамою

31.05.2018 16:08
Переглядів:330

Поки триває наш конкурс, деякі його учасники міняють свій статус. Так, кішка Ліла народила потомство.

Наша киця стала мамою в день Миколи! Перед тим дехто зі знайомих до смерті налякав мене розповідями про те, що пухнасті улюбленці можуть народжувати в муках впродовж 24 годин, а буває, що ще й мертвих! Отож о п’ятій ранку, побачивши, що Ліла голосно мурликає і важко дихає, я зрозуміла: це перейми. Я налякана, в мене паніка, готуюсь до гіршого. О 10-ій ранку сіли снідати з думкою, що Ліла розродиться до вечора. Та не так сталось, як гадалось. Тільки сіли, як народилося перше кошеня. За ним – друге, третє. Оскільки кицька не встигала перегризати пуповину, то я перерізала її ножицями. А ще кошенятам слиз з носика і ротика діставала. Через це всі сімейні тепер з мене сміються, називаючи акушеркою-гінекологом.

Ну от Ліла трьох народила, занесла їх у затишне місце і почала годувати. В мене досі руки тремтять, втім, сиджу насолоджуюсь миловидною картиною. Аж раптом десь через 40 хвилин з’явилося ще одне кошеня. Знову біжу по ножиці... Оце сюрприз. А через 10 хвилин – ще одне, п’яте кошеня. 

У мене був шок! Останнє кошеня було найменше і зовсім безсиле, навіть дихати не могло. Я почала розтирати його, і воно занявчало. Перші пологи Ліли тривали шість годин. Всі її дитинчата – живенькі, кажуть, що це рідкість.

В усій цій історії простежуються якісь знаки долі: спершу кицька допомогла стати мамою мені, а тепер я їй. Видно, що ми не випадково зустрілися в цьому житті.

Танюша

Усіх, хто має вдома пухнастих антидепресантів і хоче їх побалувати смачненьким, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі – написати до газети розповідь про свого кота чи кицьку і надіслати нам разом із фото. Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз. «Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

А суперприз – плед – абсолютному переможцеві конкурсу вручить депутат Рівнеради Тамара Тимощук.

Конкурс триває до 30 червня. Переможців оголосимо у випуску газети від 12 липня. Детальні умови конкурсу можна дізнатися в газеті (№ 11 від 15 березня).

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?