Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Уляна Супрун поділилася своїми враженнями про рівненську медицину | Газета 7 Днів

Уляна Супрун поділилася своїми враженнями про рівненську медицину

01.06.2018 08:59
Переглядів:2911

Міністр охорони здоров'я покинула Рівне вчора вже після закінчення робочого дня, проте того ж вечора на її сторінці у Фейсбуку вже була оцінка побаченого у Рівному.

   "Сьогодні відвідала Рівне. Враження дуже позитивні. Місто і область давно і серйозно готувалось до старту кампанії «Лікар для кожної сім’ї». Помітно тісну співпрацю управлінських команд усіх рівнів і це дуже тішить. Загалом в області підписано декларації з більше ніж 16% населення.

   Почала з візиту у ЦПМСД «Центральний» з найбільшою кількістю підписаних декларацій. Відразу декілька важливих деталей:
- черги відсутні. Громадяни можуть спокійно зареєструватись на певний час і прийти підписати декларацію;
- інформацію в систему вносять уповноважені особи чи медсестри, поки лікарі працюють з пацієнтами;
- усі кабінети з ноутбуками і принтерами, потік пацієнтів рухається дуже оперативно і без затримок

   «Ми пройшли точку неповернення» з вуст лікарів звучить надихаюче.

   Далі були робочі зустрічі з командою ОДА та міста Рівне і спілкування з регіональними медіа. Дуже відчутна потужна інформаційна робота проведена департаментами охорони здоров‘я: від наповнення сайтів органів влади необхідною інформацією і регулярними прес-заходами до підписання декларацій керівництвом області та обласного центру під пильною увагою ЗМІ.

   На зустрічі дізналась про дуже показові кейси включення місцевої влади, лікарської спільноти та народних депутатів Рівненщини з метою підготовки та втілення трансформації системи охорони здоровя на первинній ланці.

   З напрямків на які варто звернути увагу - підсилення комунікації та залучення громадян до участі у програмі «Доступні ліки». Цікаво, що у місті Рівному за показниками однієї з найбільших мереж аптек - 30% ліків, які є учасниками програми, купуються мешканцями міста за власні кошти. Цей показник треба знижувати і тут найважливіше - комунікація з населенням.

Наприкінці червня - на початку липня у місті має запрацювати новий ангіограф, встановлений у рамках урядової програми розвитку мережі кардіоцентрів.

Загалом враження від побаченого та почутого під час робочих зустрічей позитивні. Відчувається бажання працювати і злагодженість - це дуже важливо для ефективного втілення змін. Це бажання підтвердила зустріч з представниками пацієнтських організацій, якою завершила візит.

   Будемо пильно стежити за успіхами регіону далі і виконувати цінні поради, які сьогодні отримали."

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Леся Шевченко

От що у супрун добре виходить це, нищити медицину, а значить і населення України і при цьому себе вихваляти, як талановитого реформатора. А якже міжнародні оцінки рейтингу, наприклад, найвищий рівень смертності населення України в т.ч. дітей? Чи мета кінцевого результату реформ, це зниження кількості населення України? Тоді в неї все відмінно виходить!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 17 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?