Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Піде під знос ще 58 незаконних споруд | Газета 7 Днів

Піде під знос ще 58 незаконних споруд

14.06.2018 08:09
Переглядів:1447

Міська влада проявляє послідовність в очищенні міста від самовільно встановлених тимчасових споруд, які незаконно вторглися у життєвий простір рівнян і псують лице вулиць, площ і прибудинкових територій нашого міста.

Позавчора міськвиконком затвердив довжелезний перелік тих тимчасових споруд, які підлягають демонтажу. Зокрема, вирішено демонтувати тимчасові споруди, які називаються пересувними, хоча насправді нікуди не пересуваються. Серед них ті чотири автопричепи, які захопили перехрестя вулиць Шевченка і Гетьмана Сагайдачного і з яких торгують кавою, хлібобулочними виробами та продуктами.

Піде під знос також 13 автокав’ярень. Зокрема, біля «Істанбулу» і біля будинку 

№ 44 на вулиці С. Бандери, біля магазину «Ера» та будинку № 33 на Відінській, біля автостанції та «Вопака» на Київській, а також автокав’ярні, що стоять на вулицях Словацького, Шкільній, С. Петлюри, проспекті Миру. Всього в списку пересувних тимчасових споруд, що підуть під знос, 19 об’єктів.

Ще масштабніший список незаконно встановлених гаражів, які підлягають демонтажу. У ньому – 39 «черепашок» та інших тимчасових гаражних конструкцій, які захопили життєвий простір мешканців двох  будинків - № 11 на вулиці Київській та № 35а на вулиці Орлова. В цьому районі триває капітальний ремонт дорожнього покриття, тож заодно звільнять його і від «черепашок».

До речі, виникло питання, куди дівати демонтовані гаражі. Адже багато з них власники не забрали, бо не захотіли платити за демонтаж. Тому вони стоять на території тресту зеленого господарства і заважають його працівникам. Міський голова Володимир Хомко запропонував доповнити затверджений міською радою Порядок демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд і прописати в ньому правило, щоб місто отримало право порізати і здати «черепашки» в металобрухт, якщо власники не заберуть їх протягом визначеного часу.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?