Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Пластиліновий скульптор | Газета 7 Днів

Пластиліновий скульптор

14.06.2018 12:28
Переглядів:1019

Героїв комп’ютерних ігор та мультфільмів 11-річний рівнянин Дмитро Мартинюк створює з пластиліну

Його різноманітні фігурки з пластиліну – це точні копії героїв комп’ютерних ігор, мультфільмів і не тільки. Навесні у рідній для Дмитрика дванадцятій школі навіть влаштували виставку робіт хлопчика. Такій нагоді «засвітитися» він дуже зрадів, адже майже весь навчальний рік вчився за індивідуальним графіком – вчителі ходили до нього додому.

Талановитий хлопчик упевнено підкорює пластилін. Маленький майстер без проблем зліпить будь-який уподобаний персонаж. Як розповіла нам мама талановитого школярика, Тетяна, пластилінове захоплення у Діми з’явилося не так давно. Йому завжди подобалось щось ліпити з пластиліну, то, коли він провів у лікарняних закладах декілька місяців, ліплення переросло масштаби звичайного захоплення, а стало для дитини способом самовираження.

– У шостому класі ми змогли повчитися тільки у вересні, а далі син захворів,– розповідає Тетяна Мартинюк.– Нас лікували у Рівному, потім був Київ. Коли повернулися зі столиці, то лікарі порекомендували перевести його на індивідуальну форму навчання.

Ще в лікарні, аби чимось зайняти сина, мама купила йому пластилін. Тепер до цього матеріалу Дмитрик тягнеться кожного дня. З його рук виходять дивовижні фігурки, які він дарує своїм друзям і вчителям, котрі приходили до нього займатися. Та все одно пластилінових скульптурок так багато, що тато навіть поличку змайстрував для них окрему.

– Якось, коли до нас додому прийшли вчителі зі школи, вони і звернули увагу на роботи. Ми до них звикли і не вважали це чимось незвичайним, хоча багато гостей дивувалися цим фігуркам,– каже Тетяна.– Педагоги, зокрема вчителька з мистецтва Олена Полоненко, порадили показати їх широкому загалу і навіть у школі організували виставку.

У своїх роботах Дмитрик використовує пластилін «Луч»: з ним найкраще виходить працювати. «Скульптор» практично не використовує інструменти, ліпить все руками. У його колекції – герої Clash royale, Fnaf 6, My singing monsters, Warcraft та інших комп’ютерних ігор, а ще персонажі мультфільмів. Є там і фігурки свійських тварин, і «скульптура» «Українець з українкою».

Діма Мартинюк переглядає різноманітні майстер-класи з виготовлення фігурок у ютубі. Серед блогерів, з якими він спілкується, є досить відомі: Клей Клейм, Ріно Артс, група «Відеоліпка». Блогери ліплять іграшки з полімерної глини. Та цей матеріал хлопчик ще не освоїв. Нині він думає над тим, аби відкрити власний канал на ютубі, щоб показати свої вміння. Йому є чим ділитися, повірте. Але він розмірковує тверезо, що крім вміння робити фігурки потрібна хороша камера, на яку їх можна знімати. А ще потрібно навчитися монтувати відео, аби воно було цікавим і пізнавальним.

До речі, помилково вважати, що творчий хист у хлопчика проявився, коли він захворів. За рік до цього Дмитрик виборов перше місце в дитячому конкурсі творчих робіт від Рівнегазу. Тоді він з допомогою пластиліну та підручних матеріалів проілюстрував тему безпечного поводження з газом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?