Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Понад два десятки підприємств запросили на комісію | Газета 7 Днів

Понад два десятки підприємств запросили на комісію

14.06.2018 16:58
Переглядів:307

Сьогодні відбулося чергове засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати, на яке запрошено керівників 9 підприємств з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та керівників 19 підприємств, на яких найманим працівникам нараховували заробітну плату менше мінімального розміру, встановленого законодавством.

На засіданні міської комісії проведено аналіз причин, які стримують погашення заборгованості із виплати заробітної плати, невиконання розроблених графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати, недотримання мінімального розміру заробітної плати.

Керівникам підприємств, які були присутні на засіданні комісії вручено пам’ятки щодо необхідності дотримання норм чинного трудового законодавства та відповідальності, яка настає у разі його порушення.

Внаслідок вжитих міською комісією заходів у 2018 році 6  підприємств повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати перед найманими працівниками на загальну суму  895,7 тис. грн. (ПП БФ  «Будреконструкція» – 32,7 тис.грн., Дочірнє підприємство «Укрбурштин»   ПАТ ДАК «Українські поліметали» – 16,2 тис.грн., філії ДП «Рівненський облавтодор»: «Рівненська ДЕД» – 42,2 тис. рн., «Колоденська ДЕД» – 262,8 тис.грн., ДП «Рівненський облавтодор» -225,6 тис.грн., ПП «Нові виміри»  -16,2 тис.грн.) та зменшили заборгованість із виплати заробітної плати 4 підприємства на загальну суму 8441,0 тис.грн.

За оперативними даними станом на перше червня загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати зменшилась у порівнянні з з першим січням цього року на 6025,2 тис. грн. та становила 47282,4 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 47106,1 тис. грн. та суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 176,3 тис. грн.

 Начальник відділу з питань праці С.Сасько

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?