Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

«Я не хочу помирати!» | Газета 7 Днів

«Я не хочу помирати!»

21.06.2018 13:28
Переглядів:661

Так заявила на сесії Рівнеради рівнянка Алла Ткаченко.

Її онкологічне захворювання потребує дуже дорогих ліків. Жінка заявила, що за десять років це лікування вилилось у мільйон. А зараз їй, щоб купити необхідні препарати, терміново потрібно 44 тисячі гривень. Жінка просить цю суму в Рівненської міської ради.

Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що лікувати людей – це клопіт держави, а не органів місцевого самоврядування: «Ми можемо посильно допомогти, але повністю оплатити ваше лікування не можемо,– сказав міський голова. – Тому вам потрібно звертатися до державних структур».

Начальник обласного управління охорони здоров’я, депутат Рівнеради Юрій Осіпчук зауважив, що хворих із таким діагнозом, як у Алла Ткаченко, в області більш як сто. Разом з тим онкологічні препарати за державною програмою не надійшли в область повністю ще навіть за 2017 рік. Він передбачає отримання таких препаратів восени цього року.

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук нагадав депутатам, що цього року в березні Алла Ткаченко вже отримала матеріальну допомогу з міського бюджету в розмірі 5 тисяч гривень, як це передбачено положенням про такі допомоги. Та жінку ця сума не рятує. Їй щомісяця потрібні набагато більші кошти.

 Взявся лобіювати її інтереси депутат Рівнеради Анатолій Лащук. Саме йому міський голова Володимир Хомко доручив підготувати проект рішення про надання допомоги на лікування Аллі Ткаченко знову і генерувати документи для прийняття такого рішення. Разом з тим депутати констатували, що ту суму, яка їй потрібна, прохачка не отримає, адже рекордна сума, яка виділялась на лікування рівнян з резервного фонду бюджету міста, це 20 тисяч гривень. Але це був  виняток. Переважно виділяють на лікування 5 тисяч гривень.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?