Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Білосніжний і дуже небезпечний | Газета 7 Днів

Білосніжний і дуже небезпечний

29.06.2018 13:34
Переглядів:521

Нещодавно на Рівненщині, зокрема в селах Бабин Гощанського та Обарів Рівненського районів, виявили дуже небезпечного шкідника рослин – американського білого метелика.

Ця комаха не пошкоджує рослин, а от її гусінь активно мігрує з дерева на дерево, поїдаючи при цьому все зелене листя. За словами начальника управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Валентини Патрашки, білий американський метелик – надзвичайно шкодочинний вид. Гусениці шкідника утворюють гнізда, обплітаючи гілки павутиною, та можуть повністю об’їсти листя на дереві.

За підрахунками, проведеними під час наукових досліджень, одна гусениця шкідника 6-го покоління може знищити за добу в середньому 4,3 см2 листя ясена, а гусениця 7-го покоління збільшує цей показник до 8 см2. Таке пошкодження насаджень може призвести не тільки до зменшення врожайності, а й до загибелі дерев. У «раціоні» цього шкідника більш як двісті видів різних сільськогосподарських і садових культур: персик, айва, абрикос, волоський горіх, яблуня, вишня, черешня, слива, шипшина, груша тощо.

Якщо ви помітили у своєму садку американського метелика, вам потрібно обстежити кожне дерево і кущ, аби вчасно виявити місця кладки яєць або ж гусінь і запобігти її розповсюдженню. Найкращий метод боротьби – зрізати і спалити обплутане павутиною гілля.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 12 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?