Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Острівці безпеки на Шухевича: пішоходи радіють, водії обурюються | Газета 7 Днів

Острівці безпеки на Шухевича: пішоходи радіють, водії обурюються

29.06.2018 12:04
Переглядів:644

Як показує практика, мінімізувати кількість ДТП та їхні трагічні наслідки лише за рахунок збільшення штрафних санкцій не вдалося. Тому в дорожню інфраструктуру почали вносити зміни, які змушують водіїв зменшувати швидкість їзди.

Чим нижча швидкість руху, тим більша ймовірність у пішохода залишитися живим і неушкодженим при зіткненні. Особливо вразливі пішоходи на нерегульованих переходах. Часто-густо в міліцейських зведеннях трапляються повідомлення про ДТП, які стаються на переходах, коли один автомобіль зупиняється, а той, що їде в попутному напрямку в паралельній смузі, рухається далі, навіть не зменшивши швидкість.

Задля безпеки пішоходів на одній з найбільш завантажених вулиць Рівного – Шухевича – почали встановлювати нові для Рівного споруди – острівці безпеки. Робітники київської будівельної компанії «Будальянс груп», яка виграла тендер на проведення капітального ремонту цієї вулиці, встановили тут три острівці. Всі вони розміщені на пішохідних переходах: два – на нерегульованих та один – на переході, де діє світлофор.

Нагадаємо, обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах, якщо проїзна частина дороги має чотири та більше смуг руху, передбачено новими державними будівельними нормами.

Втім, поки що в соцмережах рівняни масово обурюються через встановлення острівців безпеки на Шухевича. Мовляв, вулиця для цього занадто вузька і це спричинить додаткові затори на дорозі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 8 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?