Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Зачиняйте вікна – бережіть своїх котів | Газета 7 Днів

Зачиняйте вікна – бережіть своїх котів

29.06.2018 10:37
Переглядів:241

Ніколи не думала, що зможу настільки прив’язатися до тварини. Відчула це лише тоді, коли її не стало. Тепер Зозуля – героїня однієї з публікацій – спостерігає за нами та своїми дітками зі своєї, кошачої райдуги… Ця розповідь – не для участі в конкурсі, а для того, щоб застерегти інших власників пухнастих улюбленців від непоправного.

Наша Зозуля була надзвичайно вправною, прудкою і швидкою кішкою. Народжувала за своє життя вона тричі. Щоразу була настільки дбайливою матір’ю, що ми щиро раділи за її діток. Ніколи не залишала їх надовго, а коли поверталася з вулиці в дім, одразу бігла до малюків, аби облизати, пригорнути і нагодувати їх. Якщо ж вхідні двері довго ніхто не відчиняв, то вона шукала інші шляхи, аби потрапити до своїх котенят. Спочатку вона навчилася вискакувати на підвіконня і гучно нявчати, аби хтось почув її і впустив у дім. Потім, користуючись тим, що вікно було відчинене на провітрювання, навчилася пролазити крізь цю щілину. Одного дня, коли нас не було вдома, вона за звичкою намагалася залізти крізь привідкрите вікно в дім. Ця спроба стала для неї фатальною – її затисло у шпарині, і вона задихнулася.

Своїм дітям ми досі не розповіли, що сталося з їхньою улюбленицею, аби не травмувати. Вони щиро сподіваються, що вона просто заблукала і її пригріли добрі люди.

На згадку про Зозулю у нас лишилося троє грайливих кошенят. Віддати їх комусь у нас рука не піднімається. А ще до нас у двір щовечора приходить сусідський Смурфик. Підозрюємо, що це батько Зозулиних пухнастиків. Він просто сидить і чекає, а наступного дня знову приходить. Ось така вона, кошача відданість.

До уваги читачів «7 днів» У наступному номері газети шукайте підсумкову публікацію про конкурс. А імена переможців ми оголосимо у випуску газети від 12 липня.

Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз. «Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

А суперприз – плед – абсолютному переможцеві конкурсу вручить депутат Рівнеради Тамара Тимощук.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

В конкурсі стільки якраз таки депресивних історій! В того кіт помер, в того..того... Прям навіює не заводити котів бо буде важка розлука.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?