Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Аби взимку не мерзнути, влітку треба попотіти | Газета 7 Днів

Аби взимку не мерзнути, влітку треба попотіти

05.07.2018 08:26
Переглядів:181

 

Рівне дотримується народної приказки, що сани на зиму потрібно готувати влітку. Відтак, міськвиконком прийняв рішення про створення міського штабу з підготовки об’єктів житлово-комунальної галузі міста, житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-19 років.

Доручили очолити міський штаб заступникові міського голови Олексію Хмилецькому. Вже затверджено заходи з підготовки житлово-комунального і теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період. Кожна з комунальних служб міста повинна провести ряд заходів, аби належним чином підготуватися до зими. Так, шляхово-експлуатаційне управління має не тільки завершити вже розпочатий ремонт доріг, мостів, а й повністю прочистити зливову каналізацію та заготувати необхідні матеріали для посипання доріг і тротуарів під час ожеледиці. Рівнетеплоенерго повинне замінити аварійні ділянки теплових мереж і мереж гарячого водопостачання, а ще провести капітальний ремонт котельних і теплових пунктів.

Для підприємств встановлені крайні терміни виконання заходів з підготовки до зими.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
19 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?