Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Назад до зрівнялівки | Газета 7 Днів

Назад до зрівнялівки

05.07.2018 12:18
Переглядів:276

Із 1 липня цього року відбувся масовий перерахунок пенсій для тієї категорії пенсіонерів, яка отримувала 1372 гривні пенсії.

Йдеться про тих пенсіонерів, які вийшли на пенсію з неповним стажем чи деяких категорій інвалідів. Їхні виплати підтягнули до прожиткового мінімуму. Для осіб, які втратили працездатність, цей мінімум збільшився з 1 липня на 63 гривні – до 1435 гривень. Тому якщо досі українські пенсіонери отримували не менше ніж 1372 гривні, то в липні виплати для них збільшать до 1435, тобто на 63 гривні. Про це нам розповів начальник головного управління ПФУ в області Василь Петняк.

На запитання нашого кореспондента він також повідомив, що насправді мінімальна пенсія – 1458 гривень. Це для тих пенсіонерів, які мають необхідний стаж. Для них із 1 липня нічого не змінилося. А тих, хто не має необхідного стажу, вже підтягнули практично впритул до людей, які відпрацювали сповна, але через маленькі зарплати в минулому отримали мізерні пенсії. Виходить, знову діло йде до зрівнялівки: пенсії підвищують найбіднішим, а не тим, хто відпрацював від і до?

Розмову про це з Василем Петняком шукайте в наступному випуску «7 днів».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?