Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Бібліотеки ініціюють пізнавальніекскурсії та цікаві зустрічі | Газета 7 Днів

Бібліотеки ініціюють пізнавальніекскурсії та цікаві зустрічі

10.07.2018 15:59
Переглядів:164

Не секрет, що навчальний матеріал краще та ефективніше засвоюється у динамічних формах подання.Саме тому бібліотекар Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Антоніна Лисенко ініціює нові пізнавальні заходи.Понад 10 років вона тісно співпрацює з відділом інформації та виробничої тематики Рівненської  обласної універсальноїнаукової бібліотеки.

В обласній бібліотеці для слухачів навчального закладу проводяться дні інформування, тематичні виставки, екскурсії.Багаті фонди відкриті та доступні викладачам і слухачам РЦПТО ДСЗ.

Цього року співпраця  двох бібліотек набула нових форм. Днями майбутнім агентам з організації туризмупровідний бібліотекар Раїса Гіракпрезентувала Рівненський парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка. Задоволені зустріччю Мирослава Курсик та Наталія Петрухіна: «Ми почули цікаві і унікальні відомості і обов’язково використаємо їх у майбутній роботі». Бібліотекар розповіла про історію заснування улюбленої зони відпочинку рівнян, його перших власників – князів Любомирських, про сучасну історію розвитку парку та його реконструкцію.Денис Козачук поділився, що цікаво було дізнатися про історичні постаті, причетні до створення рівненського парку, рослинний світ та пам’ятні знаки.

 Слухачів також запросили на захоплюючі пішохідні екскурсії літнім містом. І вже 9 липня відбулася перша двогодинна екскурсія. Під час подорожі вониознайомилися з історією та архітектурними пам’ятками однієї з найстаріших рівненських вулиць - Шкільної.Їх  вразила багата історіяунікальних споруд, а ще усівідчули особливий присмак давнини танерозривний зв’язок між минулим, сьогоденням і майбутнім.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 11 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?