Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Бухгалтери вдосконалюють знання завдяки службі зайнятості | Газета 7 Днів

Бухгалтери вдосконалюють знання завдяки службі зайнятості

12.07.2018 17:20
Переглядів:160

У Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершилось навчання слухачів за напрямом  «Компютеризований бухгалтерський облік». Викладач, куратор групи Софія Ремез відзначає, що усі слухачі направлені на навчання Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості. Група сформувалася активна, ініціативна і дружня. Майже усі безробітні із вищою освітою та бухгалтерським досвідом.

У своїх відгуках про місячне професійне навчання слухачі написали теплі слова подяки навчальному закладу, зокрема, викладачам Володимиру Шабаровському та Софії Ремез - за професійність, чудові людські якості, дохідливе пояснення складних тем, приємну атмосферу у колективі та цінні поради щодо майбутньої роботи і різних життєвих ситуацій.Бухгалтери відмітили й відмінні умови навчання – зручнийсучасний кабінет, електронна бібліотека, доступ до Інтернету.

Найбільш активніЯна Хилюк, Людмила Козуб, Юлія Добринська, Інна Гаврилюквпевнені у своїх силах та прагнуть працювати за професією. Це оцінив і роботодавець – відомий у Костополі підприємець Анатолій Литвин. Він із радістю запросив кваліфікованих бухгалтерів на свої підприємства торговельної мережі.

Вивчені згідно навчальної програми  бухгалтерський облік, офісні програми, сучасні комп’ютеризовані бухгалтерські системи – той фундамент знань, що дозволить слухачам вільно почуватися в умовах сучасного фінансового середовища та бухгалтерської звітності.

 Урочиста мить вручення посвідчень про професійне навчання – і щасливі та обізнані фахівці вирушають до нових місць роботи. А ті, хто ще у пошуку, тепер мають суттєві переваги та потужну конкурентну базу знань на ринку праці. Нехай практичні навички додадуть впевненості, а прагнення навчатися і вдосконалюватися не полишає упродовж життя. Двері РЦПТО ДСЗ завжди гостинно відчинені для усіх бажаючих! 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?