Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Без усмішки не проходити! | Газета 7 Днів

Без усмішки не проходити!

06.09.2018 11:16
Переглядів:398

Таблички з таким надписом біля цієї кумедної рівненської клумби насправді немає. Але саме так – з усмішкою на обличчі – реагує на неї більшість перехожих.

Багато хто з тих, хто прямує повз Рівненський міський центр реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Крок», що на вулиці В’ячеслава Чорновола, хапається за фотоапарат чи смартфон, аби зробити колоритне фото. Відтак, у колективі центру про свого завгоспа Тамару Гіжицьку – автора і основного виконавця цього стилізованого клумбового проекту – заговорили як про творчу особистість. До того ж тут її знають і цінують як людину діла.

– Тамара Леонідівна і плетений тин організувала, і дерев’яний віз із «конем»-лебедем із шин придумала,– розповідає подробиці керівник закладу Наталія Гаврилюк.– Дехто каже, що це шароварщина, а я кажу, що це красиво. Нам треба гордитися своїми національними особливостями, цінувати і підносити їх. Приклад у цьому нам подає наша ініціативна колега.

Щойно клумбу оновили, а у колективі вже виношували новий задум – перевтілити клумби біля дитячого відділення, що на вулиці Соломії Крушельницької. Там якраз за кошти міського бюджету завершили капітальний ремонт. Саме там дітки займаються в літературно-мистецькому клубі «Крок». Тож працівники реабілітаційного центру цими днями звеселили й те місце, тим більше що клумба якраз попід вікнами.

Тим часом цим небайдужим людям у білих халатах доводиться частенько прибирати недопалки та інший непотріб, який мешканці дев’ятиповерхівки, на першому поверсі якої розташований «Крок», викидають з вікон і балконів прямо на клумби. Надалі, сподіваються, жодна рука не підніметься псувати цю рукотворну красу.

До уваги читачів! 

 Щоб взяти участь у конкурсі «Квітучий двір», нам можна написати або потелефонувати. Свої розповіді з фото про квіткові досягнення свого двору можете приносити чи надсилати на адресу редакції: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2. Або скористайтесь електронними засобами (e-mail 7dniv.rv@ukr.net;  вайбер +38 068 589 44 91; fasebook.com/7dniv.rv) чи телефоном (45-40-00, 45-40-05, 63-33-66). Журналіст газети на ваше запрошення завітає у ваш двір і підготує публікацію про вашу клумбу чи квітник. Конкурс триватиме до 30 вересня. Переможців конкурсу визначатимемо за результатами читацького голосування, про деталі якого повідомимо восени. Переможці отримають  подарунки від спонсора конкурсу – відомого рівненського підприємця і політика, керівника обласного Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Анатолія Сидорука.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?