Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Торік коштів було забагато, а нині забракло | Газета 7 Днів

Торік коштів було забагато, а нині забракло

11.09.2018 08:51
Переглядів:326

Отож міські обранці виділили додаткові гроші на програму термомодернізації

Апетит приходить під час їди. Так можна сказати про стрімке зростання числа рівненських ОСББ, які взяли участь у прийнятій торік з подачі голови фракції «Солідарність» у Рівнераді Богдана Гапяка Програмі термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного. Адже якщо торік рівняни не спромоглися вибрати всю передбачену в міському бюджеті на цю програму суму, то нині всім охочим коштів не вистачає. Отож на останньому сесійному засіданні міської ради депутати виділили на термомодернізацію додаткові 2 мільйони гривень.

– У нас є підписаних угод на відшкодування за програмою термомодернізації на суму близько 16,5 мільйона гривень,– повідомив заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук.– Оскільки на ці потреби в міському бюджеті на 2018 рік було закладено 10 мільйонів, то на останній сесії додали ще 2 мільйони гривень. Сподіваюся, що до кінця року всі взяті на себе зобов’язання з відшкодування частини тіла «теплого» кредиту, залученого ОСББ на впровадження енергозберігаючих заходів, ми виконаємо. Тому переконуємо депутатів, що це вигідно. Бо значну частину коштів на заходи, спрямовані на енергозаощадження, ми (мешканці міста, яким відшкодовують відсотки взятих фінансових позик) беремо з державного бюджету у вигляді «теплих» кредитів від Держенергоефективності. До речі, на початку року на сесії міської ради ми вирішили фінансувати громадам 35 відсотків вартості проектів, якщо йдеться про таку вартісну справу, як утеплення будинків. 

А для інших проектів залишили фінансову участь міста на рівні 25 відсотків. І ще збільшили загальне фінансування цієї програми, розрахованої на 2017–2020 роки, до 25 мільйонів гривень, тоді коли торік це була практично утричі менша сума. Нам також потрібні додаткові кошти, щоб повністю відшкодувати від­сотки по всіх проектах, які пройшли ­відбір для участі в муніципальній програмі. 

І певен, що ми це зробимо.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?