Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному | Газета 7 Днів

Концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному

13.09.2018 15:34
Переглядів:261

Концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному

«VOŁOSI» - це коли ти бачиш на власні очі, як інструмент і людина зливаються воєдино. Фантастично хвилююча музика».

 «...В залі панувала ідеальна тиша, ніхто не смів порушити атмосферу тієї казки, що створили натхненні музиканти. Така музика знищує будь-які кордони та обмеження, все набуває іншого змісту»

 «Надзвичайно, неперевершено та феєрично!»

 

.

 

 Ви чекали на них, ми впевнені! На неймовірно емоційних та чуттєвих польських віртуозів, що легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.

Джазовий клуб «ДжЕм» щасливий поділитись прекрасною музичною новиною – 19 вересня 2018 року ми запрошуємо Вас на традиційний концерт струнного квінтету «VOŁOSI», що відбудеться в Рівненському Обласному Музично – Драматичному Театрі о 19:00.

Концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному відбувається під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в місті Луцьк та присвячений 100-річчю незалежності Республіки Польща.

Один з найвідоміших в світі струнних квартетів Польщі вже добре знаний українською публікою. Географія виступів квінтету - це Франція, Бельгія, Канада, Норвегія, Словенія, Італія, Грузія, та навіть Стокгольмська Ратуша у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції. До Рівного струнний квартет «VOŁOSI» завітає вп’яте.

 Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Познайомитися ближче з струнним квінтетом «VOŁOSI»

https://www.youtube.com/watch?v=FDMpqglpyFg

http://www.youtube.com/watch?v=En8y_Y91MZI

https://www.youtube.com/watch?v=8x7ZWe6tSVE
 
 Квитки на концерт струнного квінтету можна придбати за телефонами: (097)785-87-41, (097)757-61-64; в Касі Драматичного Театру з 14:00 по 19:00, крім понеділка та на головній Касі країни “Kasa.in.ua” https://kasa.in.ua/koncert-strunnogo-kvintetu-volosi

 Чекаємо на Вас!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 


 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?