Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Вже й Рівнегаз потерпає через відтік кадрів | Газета 7 Днів

Вже й Рівнегаз потерпає через відтік кадрів

13.09.2018 08:34
Переглядів:414

Через недостатній рівень оплати праці висококваліфіковані спеціалісти звільняються вже й з Рівнегазу, хоча робота там досі вважалася престижною.

З початку року з компанії звільнилось 190 фахівців, а неукомплектованість штату досягла 14%, тоді коли торік цей показник був на рівні 8%. Нині у ПАТ «Рівнегаз» є актуальною середньомісячна зарплата персоналу на рівні 6200 гривень. Тим часом середня зарплата у нафтогазовій галузі для спеціалістів з досвідом обслуговування газопроводів та їхнього обладнання перевищує 10 тисяч гривень на місяць.

А все тому, що витрати на оплату праці персоналу газорозподільної компанії закладаються в тариф на розподіл природного газу, структуру якого визначає НКРЕКП. З кінця 2016 року державний регулятор не переглядав витрати на зарплату працівникам компанії, хоча за цей період двічі підвищували мінімалку. Тому в тарифі Рівнегазу не закладено кошти на збільшення оплати праці для 1300 співробітників компанії. «Доки зарплати працівників компанії будуть фактично заморожені державним регулятором, ми не зможемо втримати кваліфікований персонал»,– вважає начальник управління з персоналу ПАТ «Рівнегаз» Вікторія Головатчик.

За даними https://rv.104.ua

Ольга ГАЛІЄВА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 12 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?