Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Споживачі Дубенщини матимуть більш надійне електропостачання | Газета 7 Днів

Споживачі Дубенщини матимуть більш надійне електропостачання

14.09.2018 15:45
Переглядів:165

Мешканці села Злинець Дубенського району відтепер не матимуть скарг на низьку напругу. Це стало можливим завдяки комплексу робіт зі встановлення  розвантажувальної КТП та прокладання понад 6 км повітряних ліній 0,4 кВ. Тож відтепер жодних проблем з перепадами напруги не матимуть не лише 122 споживачі села, заживлених від нової підстанції, а й решта майже дві сотні мешканців Злинця.

Крім того, у селі Плоска на Дубенщині  ведуться роботи з реконструкції  ПЛ-0,4кВ від ЗТП-428. Старі мережі замінять самоутримним ізольованим проводом – а це надійність та безпека електропостачання. Протяжність  реконструйованих мереж перевищує 6 км, для розвантаження лінії встановлено додаткову трансформаторну підстанцію.

У найближчих планах, передбачених інвестпрограмою «Рівнеобленерго» на 2018 рік у Дубенському районі - реконструкція 3,5 км повітряних ліній 0,4 кВ у самому райцентрі. 

Загальна вартість вказаних робіт перевищує 4 міотйорни гривень.

До кінця року, згідно з інвестиційною програмою «Рівнеобленерго», в області буде реконструйовано 120 км повітряних ліній на суму понад 65 мільйонів гривень.

 За матеріалами прес-служби Рівнеобленерго

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 7 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?