Домашня поразка рівнян | Газета 7 Днів

Домашня поразка рівнян

07.10.2018 20:02
Переглядів:84

Рівненський "Верес" не зумів продовжити шестиматчеву безпрограшну серію. На полі млинівсього стадіоні «Колос» рівняни програли сусідам у турнірній таблиці, вінницькій "Ниві" – 0:1.

Зустріч пройшла у відносно рівній боротьбі - команди більше дбали про недоторканність своїх воріт, аніж авантюрно атакувати чужі. До того ж у рівнянще на старті поєдинку отримав травму і виявився поза грою Борис Орловський.

Тим не менше, саме «вересівці» у першому таймі мали кілька сприятливих нагод, щоб відкрити рахунок. Але безрезультатно. А одразу після перерви вінничанин Михайло Шестаков після кутового удару не втратив свого шансу – 1:0. І хоча Олег Шандрук зробив кілька замін, намагаючись змінити характер гри і її рахунок, проте «Вересу» так і не вдалося бодай зрівняти рахунок.

Отож зараз в активі рівненського клубу 17 очок після 12 матчів і п’яте місце. У неділю, 14 жовтня, рівняни гратимуть у Чернівцях з «Буковиною».