Архів новин

Чотири квартири для сиріт | Газета 7 Днів

Чотири квартири для сиріт

11.10.2018 12:09
Переглядів:305

На обліку у службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому перебуває 197 дітей-сиріт. Більшість із них влаштовані на виховання у прийомні сім’ї або мають опікунів.

Про це, зокрема, під час засідання міськвиконкому у вівторок розповів начальник служби у справах дітей Андрій Міщеня. 

Усиновленими можуть бути шестеро сиріт, які виховуються в інтернатних закладах. Вони мають особливі потреби, саме тому знайти їм опікунів чи усиновителів непросто, зазначив Андрій Міщеня. Між тим, у міському суді нині розглядають п’ять справ про усиновлення дітей.

Право на позачергове отримання житла мають 176 дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування. Місто щороку намагається цю кількість скоротити. Сиротам надають відсуджене житло або купують квартири. Цього року, як і торік, коштом міського бюджету вже купили чотири однокімнатні помешкання. 

У чотирьох дитячих будинках сімейного типу в Рівному виховують 22 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а ще 10 дітей живе у п’яти прийомних сім’ях.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 4 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?