Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Представники влади, а також громадськість поклали квіти та вінки до пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

... Читати далі»

Перекриття руху у вихідний день

... Читати далі»

Група «МЕРІ» – авторський проект у Рівному

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» виступлять з ювілейним концертом «15 років у Твоїх Мерідіанах». Музиканти виконають улюблені відомі хіти, а також нові пісні. Запрошуються рівняни та гості міста, усі поціновувачі справжньої української музики

... Читати далі»
Мрії мають здійснитись
14.12 11:27
Дозвілля, Суспільство

 

Мрії мають здійснитись

П’ятеро учасників благодійної акції «Добро на Різдво» мріють про диво, яке може подарувати їм кожен з нас.
Рівненський міський Палац дітей та молоді сьомий рік поспіль допомагає дітям незахищених категорій знайти свого Миколая та повірити в Новорічну казку. За цей час здійснилось більше 80 дитячих мрій

... Читати далі»

Часне стоїть на місці, все змінюється. Дуже приємно глянути на наше рідне місто Рівне, яке впевнено крокує до своєї мети – стати красивішим і комфортнішим. І йдеться не тільки про ошатні новобудови, квітучі клумби та різноманіття торгово-розважальних центрів. Рівне справді стає містом, в якому хочеться жити.

... Читати далі»
Найскладніше вже пройшли
14.12 09:55
Суспільство

Нещодавно Раді голів ОСББ міста Рівного виповнилося 5 років. Біля витоків її створення стояла невеличка група людей на чолі з Ігорем Володимировичем Мічудою. Сьогодні наша громадська організація налічує понад 250 членів. Отож, напевне, не дарма все було задумане.

... Читати далі»

У цьому році Громадська організація «Рада голів ОСББ міста Рівне», як відомо, відсвяткувала 5-у річницю від дня свого заснування. Отож минуло достатньо часу, аби дати об’єктивну оцінку її діяльності. Відтак без зайвої скромності можна сказати, що головної своєї цілі (звісно, спільними зусиллями) ми досягли – у Рівному народжується відповідальний співвласник багатоквартирного будинку.

... Читати далі»

Бібліотекар із Радивилівщини  готуватиме для військовослужбовців

Не вперше дружини військових, аби бути поряд із чоловіками та допомагати українській армії, перекваліфіковуються, здобувають нову професію або ж підтверджують професійну кваліфікацію у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Відтак, в подальшому випускники  працюють уже в нових умовах, виконують нові завдання та обов’язки. Втілила свою давню мрію – військову службу і мешканка м. Броди Львівської області. Професія, яку вона офіційно здобула в РЦПТО ДСЗ буквально за декілька днів, передбачатиме …приготування їжі для військовослужбовців. Отож, про неформальне навчання та нові аспекти життя 35-річної Ольги Семенюк.

... Читати далі»

Ще у 2012році найактивніші голови правління ОСББ обговорювали необхідність створення громадської організації, яка буде централізовано популяризувати ідею створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Передбачалося, що ця некомерційна установа буде проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями багатоквартирних будинків, допомагати їм на початкових етапах створення об’єднання та надавати методичну підтримку на всіх стадіях існування ОСББ. Так і виникла ідея заснувати громадську організацію «Рада голів ОСББ міста Рівне».

... Читати далі»

За два роки дії Програми термомодернізації багатоквартирних будинків Рівного нею встигли скористатися 68 ОСББ, які втілили в життя 79 енергоефективних проектів, залучивши на їхню реалізацію 58,5 мільйона гривень кредитних коштів. При цьому об’єднанням співвласників з міського бюджету було відшкодовано 18,6 мільйона гривень. Про те, наскільки започаткована міська програма термомодернізації виправдала покладені на неї сподівання і чи готуються якісь зміни в ній, журналістові «7 днів» розповів її автор, депутат Рівнеради Богдан ГАПЯК.

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?