Відігралися – і перемогли | Газета 7 Днів

Відігралися – і перемогли

12.11.2018 12:30
Переглядів:157

МФК “Кардинал-Рівне”  продовжує приносити своїм уболівальникам радісні емоції. Двічі програючи по ходу матчу у Житомирі, рівняни зуміли упевнено виграти - 5:2.

Господарі, «Інбев-НПУ», зуміли створили підопічним Станіслава Гончаренка чимало проблем. Особливо – при розіграші стандартних положень. І вже до перерви Максим Чеберяк двічі засмутив голкіпера А між двома голами результативним ударом відзначився Ігор Салтанов.

Після відпочинку наша команда повністю переграла суперника. Вже на старті другого тайму простріл Олександра Басича замкнув Сергій Кравчук, згодом «розстріляв» ворота господарів Ігор Салтанов. Він же зробив «хет-трик» - ударом через весь майданчик відправив м’яча у сітку воріт житомирян. А завершив розгром Олександр Басич – 5:2.

Ця перемога залишає МФК “Кардинал-Рівне” на другій позиції – 18 очок. У лідера, столичного «ХІТа» - 19 пунктів.