Архів новин

У Рівному подружжя відсвяткувало перлинне весілля | Газета 7 Днів

У Рівному подружжя відсвяткувало перлинне весілля

22.11.2018 14:26
Переглядів:506

 Ювілей – 30 років спільного сімейного життя відсвяткували у Рівненському міському відділі ДРАЦС подружжя Миколи та Любові Міськових. Про це повідомили з головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

 Щирі слова вдячності і любові, теплі побажання на майбутнє, дружні обійми та вітання – у такій атмосфері відзначили ювілейне весілля. Сліз радості і щастя не стримували ані гості, ні наречені. Відзначити річницю одруження – такий подарунок зробили для ювілярів їхні рідні.

– Наше свято та можливість повернутися на тридцять років назад і знову стати на весільний рушник для нас організували діти. За це ми їм дуже вдячні. У наших дітях, онукові – всі наші роки подружнього життя. Звичайно, виникають різні ситуації. Але розуміння, підтримка одне одного і вміння прощати допомагають разом долати всілякі життєві негаразди. У цьому, мабуть, і є наш секрет щасливого сімейного життя, – поділились думками Микола та Любов Міськові.

 

На такій знаменній події були присутніми не лише діти, але і онук Миколка. Він, до речі, тримав обручки своїх дідуся та бабусі. В день ювілейного весілля подружжя поновило шлюбні обіцянки. Наречені подякували одне одному за тридцять років у шлюбі, кидаючи до бокалів із шампанським перли.

Працівники відділу ДРАЦС також нагородили їх ювілейними медалями.

Наша довідка: відзначення ювілею весілля – це одна із нових послуг, яку можна отримати у відділеннях ДРАЦС на Рівненщині. Замовити урочистий обряд подружжя можуть самостійно. А також це може стати й чудовим подарунком від рідних чи друзів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?