Архів новин

ПАТ «Рівнегаз» витратив близько 7 млн грн на підготовку газорозподільної системи області до зими | Газета 7 Днів

ПАТ «Рівнегаз» витратив близько 7 млн грн на підготовку газорозподільної системи області до зими

06.12.2018 15:04
Переглядів:153

Фахівці «Рівнегазу» в рамках підготовки до опалювального періоду 2018-2019 рр. провели обстеження понад 10 000 км газопроводів та дворових вводів. Здійснили технічне обслуговування 1691 ШРП та 184 ГРП. Це забезпечить стабільну доставку природного газу понад 261 тисячі родин та 4200 підприємств та установ Рівненщини.

Фахівці «Рівнегазу» провели капітальний ремонт та заміну понад 

13 км газопроводів, встановили нове обладнання на 9 газорозподільних пунктах та 24 ШРП. Крім того, було проведено ремонти на 21 установці електрохімзахисту газопроводів від корозії.

– Цього року ми реконструювали 13 кілометрів газових мереж на суму майже 7 мільйонів гривень, а також відремонтували та замінили необхідні складові газотранспортної системи області, – розповідає технічний директор Олександр ГАНЖА. – Через сезонність надходження коштів маємо можливість проведення робіт лише восени чи навесні. Недосконала система тарифних надходжень, не дає можливості виконувати влітку необхідні роботи в повному обсязі.

У зв’язку з низьким тарифом на утримання мереж, який не переглядався уже більш як 3 роки, коштів вистачає лише на латання дір та заміну аварійних ділянок газопроводів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?