Архів новин

Рівне закликає сусідні села об’єднуватися | Газета 7 Днів

Рівне закликає сусідні села об’єднуватися

06.12.2018 16:04
Переглядів:288

Рівне закликає сусідні села об’єднуватися

Міські депутати закликають громади довоклишніх сіл об’єднатися з містом і створити велику об’єднану територіальну громаду (ОТГ). Відповідне звернення адресоване Білокриницькій, Городищенській, Квасилівській, Обарівській Городоцькій і Великоомелянській сільрадам ухвалили сьогодні на сесії Рівнеради.

 

Як стало відомо, це вже четверте аналогічне звернення за останні три роки.

-         До 2020 року об’єднання громад в Україні має завершитися, - зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко. - Подивіться, все довкола міста забудовується. Там немає ні води, ні каналізації, ні доріг, нічого абсолютно. Немає місця для будівництва якогось промислового об’єкту. Якщо ми зараз цього не зробимо, то шкодуватимуть і ті, що тут живуть у Рівному, і ті що живуть у приміських селах. Ми раді всіх бачити разом, робити спільну справу, Але якщо ні, то будуйте свої школи і дитсадки. От Обаров забудований, а куди ті діти підуть? Де там музична, художня школа? Ні в одній країні такого немає, що ви тут живете, а в інший населений пункт возите дитину на навчання.

Під час обговорення звернення йшлося про основні переваги від такого об’єднання:

-         Створення єдиної мережі громадського транспорту (за законодавством, міські маршрути не можуть курсувати за його межі);

-         Спільні інженерні мережі і створення генплану (прокладання доріг, комунікацій);  

-         Доступ до міських освітніх, культурних, спортивних закладів;

-         Збільшення фінансових надходжень в бюджет ОТГ;

-         Створення перспективних планів розвитку, прихід інвестиції, нові робочі місця.

Дехто з депутатів запропонував зустрічатися і вести перемовини не лише з керівниками сільрад, а й з мешканцями. Адже, якщо вони знатимуть про переваги об’єднання, то стануть союзниками міської влади і зможуть якось вплинути на керівників сільрад.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?