Архів новин

Кількість хворих на кір зросла | Газета 7 Днів

Кількість хворих на кір зросла

24.12.2018 16:16
Переглядів:219

На Рівненщині кір набирає обертів та б’є всі рекорди по показниках захворюваності. 276 саме стільки випадків маємо в області за останній тиждень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Віктор Мороз.

 Це найвища щотижнева захворюваність у 2018 році. З початку грудня вже захворіло 691 хворий і це теж найбільша кількість хворих за всі місяці цього року. 2018 рік стане рекордсменом по рівню захворюваності на кір за останні 30 років.

- Цією статистикою зовсім не повинні перейматись ті хто щеплений або вже перехворів на кір, - наголошує Віктор Мороз. -. А от для всіх інших кір може стати неприємною несподіванкою на новорічні свята. Тому щоб не стати черговою жертвою вірусу, не зіпсувати собі новорічний настрій і не поміняти святковий стіл на лікарняне ліжко є одна проста порада. Це стосується тих хто не щеплений проти кору, не має чергового щеплення, записав, але не зробив, не пам'ятає чи робив. Якнайшвидше підійдіть в поліклініку (ФАП, амбулаторію), та зробіть щеплення проти кору. На сьогодні немає жодних перепон щоб отримати щеплення. Вакцина є у всіх щеплювальних пунктах. А коли ви отримаєте щеплення можна вже спокійно готуватись до новорічних свят.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?