Архів новин

Рік ознаменувався дебютом у великому кіно | Газета 7 Днів

Рік ознаменувався дебютом у великому кіно

27.12.2018 11:41
Переглядів:208

Вікторія КЛЄЩЕНКО-ПИЛИПЧУК, актриса Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру:

– Рік запам’ятався знаковою для мене подією – дебютом у великому кіно. 

Зіграла невеличку роль у новому українському фільмі «Захар Беркут». До того я знімалася в серіалах, рекламі, а у великому кіно – вперше. Там зовсім інша підготовка до зйомок і робочий процес. До того ж цей фільм робиться спільно українськими і американськими кінематографістами. Там два режисери – український Ахтем Сеітаблаєв і американський Джон Вінн. Це був надзвичайний досвід і дуже важлива для мене подія. Я з трепетом чекаю прем’єри, яка запланована на осінь 2019 року.

Пам’ятною для мене також стала прем’єра спектаклю «Земля» в нашому театрі. Я там зіграла роль Рахіри. У нашому театрі вистава мала дві частини. В першій частині Рахіра ще досить негативний персонаж, готовий на все, аби отримати землю від батьків. А в другій частині (події розгортаються через 7 років) це вже інша людина. Вона змінилася, стала хорошою мамою. Ми показали, як людина може змінитися впродовж життя. Мені такі ролі завжди цікаві. Сподіваюся, що й глядачів наша робота теж зацікавила.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 15 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?