Архів новин

Соратники Порошенка перемогли на місцевих виборах | Газета 7 Днів

Соратники Порошенка перемогли на місцевих виборах

27.12.2018 14:46
Переглядів:349

Переконливою перемогою своїх кандидатів на виборах в ОТГ Рівненщини, що відбулися 23 грудня, похвалилися представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» під час прес-конференції.

Нагадаємо, 23 грудня відбулися місцеві вибори в трьох ОТГ Рівненщини: Корнинській, Дядьковицькій, Старосільській.

– Двоє наших кандидатів отримали переконливі перемоги у своїх громадах, – розповіла в.о. голови Рівненської територіальної організації «Солідарності» Інна ДМИТРЕНКО. – Роман Горбатюк-Василейко був обраний головою Корнинської ОТГ (Рівненський район) з 85% підтримки виборців. Це один із найвищих результатів по Україні. А Михайло Кузьмич став головою Старосільської ОТГ (Рокитнівський район). За нього проголосувало 45% виборців.

Крім того, на цих виборах, зі слів Інни Дмитренко, політична сила глави держави отримала також найбільше депутатських мандатів. Зокрема, по вісім депутатів у Корнинській і Старосільській ОТГ, та ще три депутати в Дядьковицькій ОТГ. Разом 19 обранців, висунутих партією. Це кращий результат, порівняно з іншими політсилами. Загалом же по Україні кандидати від БПП «Солідарність» на виборах перемогли в 52 із 78 новостворених об’єднаних громад.

На думку пані Дмитренко, це свідчить про довіру людей до команди Порошенка, а також про підтримку реформи децентралізації, ініційованої главою держави.

Новообрані очільники об’єднаних громад назвали своїми першочерговими завданнями розвиток територіальних громад, зміцнення їх фінансової спроможності, створення таких важливих соціальних об’єктів, як школи та дитсадки, а також ремонт доріг.

– Ми маємо повну підтримку влади в прагненні розвивати ОТГ, робити життя мешканців кращим, – наголосив Михайло КУЗЬМИЧ. – Тому переконані, що наші плани будуть реалізовані.

Тим часом під час зустрічі з журналістами представники «Солідарності» розповіли й про «брудні» технології, які використовували на цих місцевих виборах окремі політичні опоненти. Очевидно, так вони готуються до майбутніх виборів Президента, – зазначають партійці. Зокрема, незадовго до голосування були створені фейкові сторінки місцевих організації БПП, на яких розмістили неправдиві, компрометуючі відомості про кандидатів. В одному із сіл перед виборами людям роздавали гречку. Також були спроби підробити результати волевиявлення в день голосування. Про всі виявлені порушення представники БПП повідомили правоохоронців, аби ті відреагували в правовому полі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?